Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dworczysko - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

399 000 zł5 845 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nad jeziorem Dubielnik 5845 m | okolice Sejn | blisko Litwy Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 5845 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 274 m² 63,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** bezpośredni dostęp do jeziora *** możliwość zabudowy *** Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa na bezpłatną prezentację działki z bezpośrednim dostępem do niedużego polodowcowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Giby

Giby(Dworczysko + 10 km)

700 000 zł7 007 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: unikalna, zalesiona działka z linią brzegową jeziora Wierśnie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę z ponad 80-metrową linią brzegową malowniczego jeziora Wierśnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Plażowa

Płaska(Dworczysko + 10 km)

380 000 zł1 935 m² 196,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej położonej bezpośrednio nad jeziorem Orle w Płaskiej. Działka o powierzchni 1760m2 w kształcie trapezu idealna pod budowę domu rodzinnego ale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Jasionowo

Jasionowo(Dworczysko + 22 km)

129 000 zł52 500 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionowo gmina Lipsk. Działka leśna o powierzchni 52500m2. Cena: 129000zł - Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żegary

Żegary(Dworczysko + 3 km)

270 000 zł4 241 m² 63,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** kraina jezior I lasów *** 6km do sejn *** To może być Twoje wymarzone miejsce na dom! Koniecznie sprawdź ta ofertę! Dobry Dom ma Państwu do zaproponowania nieruchomość znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Daniłowce

Daniłowce(Dworczysko + 10 km)

330 000 zł8 359 m² 39,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolno-budowlana nad jeziorem białe daniłowce, gm. Giby Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Ta przestronna działka o powierzchni 8359 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Macharce

Macharce(Dworczysko + 11 km)

70 070 zł1 001 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Macharce, gminie Płaska. Dostępne działki: - 4 działki po 1001 m - 2 działki po 1100 m Media: - prąd - wodociąg Cena: 70.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Sejny(Dworczysko + 6 km)

146 000 zł1 221 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana tuz przy jeziorze Ilgiełk - Dubowo, podlasie. Marzysz o domu w sercu dzikiej natury? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1121 mkw, płożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Miłosza

Puńsk(Dworczysko + 23 km)

185 000 zł2 394 m² 77,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 2394 m Puńsk, ul. Norkusa (przy cmentarzu) 13u Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2394 m , położona w miejscowości Puńsk (woj. podlaskie), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś(Dworczysko + 25 km)

148 000 zł1 500 m² 98,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowa Wieś, w powiecie suwalskim. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Serski Las

Serski Las(Dworczysko + 14 km)

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***dwie duże działki budowlane 3000 M2 I 6000m2***zaciszne,piękne miejsce***okolice jeziora serwy*** Zapraszamy na prezentację działek w miejscowości Serski Las gmina Płaska oddalonej od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij